خدمات نصب و تعمیر درب بازکن‌های الکتروپیک اصفهان
نمایندگی خدمات پس از فروش الکتروپیک اصفهان

Last updated on شهریور 10ام, 1402 at 07:00 ب.ظ

مرکز خدمات پس از فروش مجاز و نصب درب بازکن های تصویری و صوتی الکتروپیک در اصفهان

آدرس و شماره تماس خدمات الکتروپیک استان اصفهان

پیش از این متداول ترین درب بازکن ها درب بازکن های صوتی بودند که تنها قابلیت انتقال صدا را از قسمت بیرونی آیفون یعنی پنل که بیرون از خانه بر روی دیوار نصب می شد به گوشی صوتی داخل خانه و برعکس را داشتند.

این درب بازکن ها همانطور که پیش تر گفته شد دارای دو جزِء اصلی پنل و گوشی صوتی هستند به همین خاطر نصب آیفون صوتی بسیار ساده بود. پنل شامل گیرنده صدا که صوت را به گوشی منتقل می کند و بلندگو که صدایی که از گوشی صوتی گرفته شده را پخش می کند می باشد. گوشی صوتی نیز شامل گیرنده صوتی و قسمت گوشی که صدای گرفته شده از پنل را پخش میکند می باشد.

عیب بزرگی که این آیفون های درب بازکن دارند این است که تنها قادر به انتقال صدا هستند و علیرغم این موضوع در بسیاری از موارد تشخیص افراد با این گونه آیفون ها کار دشواری است.

نقشه نصب دربازکن صوتی الکتروپیک

نقشه نصب درب بازکن صوتی الکتروپیک

آیفون های تصویری این مشکل که بسیاری از مردم دست به گریبانش بودند را برطرف می کنند . این آیفون ها علاوه بر انتقال صوت، تصویر را نیز منتقل می کنند. جهت نصب و خدمات الکتروپیک در اصفهان

پنل های آیفون های تصویری به دوربین مجهز هستند که تصویر را به مانیتور که به صفحه نمایش مجهز می باشد منتقل می کند و اشخاص قادر به دیدن چهره افراد و تشخیص بهتر آنها می باشند.


شرکت الکتروپیک

شرکت الکتروپیک یکی از پیشگامان تولید و عرضه انواع آیفون درب بازکن در ایران می باشد . شهرت و آوازه این شرکت همواره زبانزد خاص و عام بوده است. دلیل محبوبیت محصولات این شرکت کیفیت محصولات ، مشتری مداری و خدمات پس از فروش می باشد.

این شرکت با کمک نیرو متخصص و ابزارالات و ماشین آلات به روز و پیشرفته همواره محصولات به روز و با کیفیتی به بازار روانه کرده است و می کوشد تا با به کارگیری تمام توان خود همواره مشتریان و مصرف کنندگان را راضی و خوشنود نگه دارد.

شرکت الکتروپیک یکی از پیشگامان تولید و عرضه انواع آیفون درب بازکن در ایران می باشد . شهرت و آوازه این شرکت همواره زبانزد خاص و عام بوده است. دلیل محبوبیت محصولات این شرکت کیفیت محصولات ، مشتری مداری و خدمات پس از فروش می باشد.

این شرکت با کمک نیرو متخصص و ابزارالات و ماشین آلات به روز و پیشرفته همواره محصولات به روز و با کیفیتی به بازار روانه کرده است و می کوشد تا با به کارگیری تمام توان خود همواره مشتریان و مصرف کنندگان را راضی و خوشنود نگه دارد.

در ادامه هرکدام از این سیستم ها را خدمتتان معرفی خواهم کرد .


نمایندگی تعمیر و نصب درب بازکن الکتروپیک اصفهان

جهت انجام خدمات نصب و تعمیر آیفون های صوتی و تصویری الکتروپیک با شماره های تماس 03132204545 ، 03132202233 ، 03132205544 در ارتباط باشید

تاریخچه آیفون تصویری و آیفون صوتی

ایا تاکنون در مورد تاریخچه ایفون ها کنجکاو شده اید ؟ایا تفاوت های ایفون ها را با هم و کارایی ان هارا میدانید ؟ ایفون های صوتی اولین بار در سال 1350 وارد ایران شد و در سال 1380 ایفون تصویری کوماکس کره وارد ایران شد کوماکس کره اولین شرکت تولید کننده آیفون تصویری است که در سال ۱۹۶۸ تاسیس شد واکنون این ایفون ها در انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند که شما در الکتروپیک می توانید با جدیدترین ایفون ها و مشخصات و قابلیت های هر ایفون اشنا شوید و شما را در خرید آسان و مطمئن یاری می کند.

آیفون صوتی

اولین نسل از ایفون ها ,آیفون های صوتی هستند بعضی  این آیفون ها قابلیت ضبط  صدا دارند و عملکردی مشابه منشی تلفنی نیز میتوانند داشته باشند این ویژگی به این صورت عمل می کند که در صورتی که فرد غایب باشد فرد مراجعه کننده میتواند پیام صوتی برای او ضبط کند که در صورت برگشت فرد پیام او به دستش برسد .

اجزای تشکیل دهنده آیفون های صوتی

در اینجا با برخی از اجزای ایفون های صوتی اشنا می شویم

 • آیفون صوتی
  • پنل صوتی درب منزل(وظیفه ی انتقال صدا-بدنه محکم برای عدم نفوذ آب)
  • منبع تغذیه
  • قفل در مخصوص
  • کابل آیفون با کیفیت بالا(با تعداد زوج مورد نیاز)

آیفون های تصویری

نوع دیگری از ایفون ها, ایفون های تصویری هستن که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است این ایفون ها نه تنها برای اپارتمان بلکه برای منازل تک‌ واحدی هم عموماً از این نوع آیفون استفاده می‌کنند و با توجه به نیاز خود بهترین و مناسب ترین انتخاب را داشته باشند با اینکه ممکن است منازل تک واحدی نیازی به ویژگی ارتباط واحدهای داخلی با یکدیگرنداشته باشند ولی می توانند از قابلیت های ضبط تصویر,ضبط صدا و فیلم مراجعه کننده استفاده کنند که در الکتروپیک  می توانید با بروزترین آیفون ها و با قابلیت های جدید آن ها اشنا شوید .

مهمترین تفاوت های آیفون صوتی و آیفون تصویری

در اینجا مهم ترین تفاوت های آیفون ها را بررسی می کنیم

1.تامین برق

منبع برق برای ایفون های صوتی دستگاه ترانس و برای ایفون های تصویری برد تغذیه است که این برد تغذیه یک برد کوچک الکتریکی است که اگر اسیب ببیند کار ایفون تصویری مختل می شود .

2.هشدار زنگ

یکی دیگر از تفاوت های ایفون های صوتی و تصویری در هشدار زنگ ان هاست در آیفون های صوتی هشدار زنگ در پنل تولید شده و سپس از طریق سیم به گوشی ارسال می شود اما در آیفون های تصویری پنل یک فرمان برای مانیتور فرستاده و سپس مانیتور صدای زنگ را تولید کرده و پخش میکند.

3.سیم کشی

در ایفون های صوتی هر سیم عملکرد خاص خود را دارد و در صورتی که یکی از سیم ها اسیب ببیند عملکرد مربوط به همان سیم مختل می شود در صورتی که در ایفون های تصویری با قطع یکی از سیم ها بسیاری از عملکردهای آیفون مختل میشود.

4.ولتاژ

آیفون های تصویری برای کار کردن به نیاز به برق ۲۲۰ ولت دارد که ایفون های صوتی به این مقدار ولتاژاصلا نیازی ندارد

5.سوییچر

اجزای ایفون صوتی شامل یک پنل تعدادی گوشی و ترانس و قفل باز کن است ولی ایفون های تصویری علاوه بر این اجزا شامل قطعه دیگری به نام سوییچر است که در ایفون های جدید که ایفون های کدینگ نام دارد به جای سوییچ کننده دستگاه ها دیکودر دارند.

آیفون تصویری دو پنل چیست؟

 در بعضی ساختمان ها دو درب خارجی مجزا وجود دارد در این ساختمان ها می توان از ایفون های تصویر دو پنل استفاده کرد که از مانیتور آن می توان همزمان دو درب را و یا به صورت مجزا درب را باز کرد.

سایز مانیتور یا نمایشگر آیفون

صفحه نمایش مانیتور ها به دو صورت دکمه یا شاسی و تاچ یا لمسی بوده که ایفون هایی با صفحه نمایش لمسی به دلیل ظاهر شیک و مدرن ان امروزه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است  و مانیتورهای آیفون های تصویری معمولاً دارای صفحه نمایش های ۳.۵ اینچ، ۴.۳ اینچ، ۷ اینچ و ۱۰ اینچ است که بنا به سلیقه افراد انتخاب می شود .

دوربین آیفون تصویری

دوربین وظیفه انتقال تصویر از پشت در را به مانیتورهای داخل واحد ها به عهده دارد که این دوربین ها در دونوع سیاه و سفید و رنگی موجود می باشد و بعضی از آن ها مجهز به مادون قرمز برای دید در شب نیز می باشند که تمام پنل های تصویری الکتروپیک شامل این قابلیت نیز هستند

قابلیت ارتباط داخلی در آیفون تصویری (به روش اینترکام) چگونه است ؟

ارتباط داخلی واحد ها مزیتی است که به قابلیت بعضی از ایفون های تصویری امروزی اضافه شده است که واحد ها میتوانند به صورت صوتی با یکدیگر در ارتباط باشند که این مزیت در شرکت ها و ساختمان های با تعداد واحد های بالا بسیار کاربرد دارد . روش ارتباط به این صورت است که تماس گیرنده شماره واحد موردنظر خود را روی مانیتور آیفون تصویری وارد می کند و دکمه زنگ را در انتها می فشارد. پس ازآن زنگ واحد مورد به صدا درمی آید و در صورت برداشتن گوشی، ارتباط بین این دو واحد برقرار می شود.

قابلیت باز و بسته کردن درب پارکینگ

در بعضی از مدل های آیفون تصویری می توان با فشردن یک دکمه و بدون نیاز به ریموت، درب پارکینگ و جک های مربوطه را باز و بسته کرد که یک قبلیت خاص در ایفون های تصویری امروزی است که این قابلیت در بسیاری از مانتیتورهای 996 با صفحه نمایش 7 اینچ و 1198 با صفحه نمایش 10 اینچی الکتروپیک وجود دارد.

آیفون تصویری کدینگ

این سیستم برای واحد و ساختمان های با تعداد زیاد مثل برج ها و مجتمع ها مورد استفاده قرار می گیرد و شخص با وارد کردن شماره واحد شخص مورد نظر بدون فشردن شستی زنگ روی پنل با واحد مورد نظر ارتباط برقرار کنید و میزبان می تواند از رمزهای مختلف (کارت ,پسورد و اثر انگشت )در را باز کند که این نوع ایفون تصویری ها را میتوانید در مدل های 599 ,1195و 193 الکتروپیک خریداری کنید .

نصب و خدمات انواع آیفون های الکتروپیک

نمایندگی الکتروپیک با تیم متخصص و حرفه ای و متخصصین قابل اعتماد و با کادر پشتیبانی قوی از لحظه خرید تا پایان خدمات با شما همراه بوده با هماهنگی های قبلی انجام شده به موقع خدامت شما را انجام می دهند و مطمئن می شوند که با رضایت کامل شما و یدون هیچ مشکلی انجام شود .

برآورد هزینه نصب انواع آیفون تصویری

به طورکلی هزینه نصب آیفون تصویری و صوتی  به عواملی متعددی بستگی دارد وپشتیبانی الکتروپیک تمام هزینه ها را دقیق و سریع برایتان براورد می کند چند نمونه از ان را باهم  بررسی می کنیم که عبارتند از :

 • تعداد واحد ساختمان
 • نوع و مدل آیفون
 • محل نصب آیفون
 • قیمت تجهیزات و لوازم جانبی مورداستفاده
 • میزان مسافت درب ساختمان تا پنل داخلی و مانیتور

مرکز خدمات پس از فروش مجاز و نصب درب بازکن های تصویری و صوتی الکتروپیک در اصفهان

شرکت نور افزا توزیع ، نمایندگی رسمی شرکت الکتروپیک در استان اصفهان با یاری گرفتن از نیروهای متخصص خود در زمینه خدمات پس از فروش از این پس تعمیرات آیفون های الکتروپیک را در لیست خدمات مشتریان خود قرار داده است.

شماره تلفن خدمات الکتروپیک اصفهان

جهت اعزام نصاب و تکنسین الکتروپیک در اصفهان با شماره های زیر در ارتباط باشید 03132202233 03132205544 03132204545

نکته ضروری جهت نصب محصولات الکتروپیک

در نظر داشته باشید چه خدمات پس از فروش و چه نصب محصولات الکتروپیک امری کاملا تخصصی می‌باشد، پس بهتر است با مرکز خدمات الکترپیک اصفهان جهت نصب و خدمات در ارتباط باشید، هرگونه اسیب های احتمالی به محصول امکان خارج شدن از شرایط گارانتی را دارد

هزینه نصب آیفون تصویری الکتروپیک

هزینه نصب و خدمات الکتروپیک کاملا به مکان ،شرایط و مدت زمان انجام پروژه بستگی دارد اما در حال حاضر هزنه نصب هر قطعه نصب درحدود 150 هزار تومان می‌باشد که با تشخصی نصاب این مبلغ ممکن است بیشتر شود.