چراغستان

فروشگاه اینترنتی چراغستان

چراغستان بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی صنعت برق و روشنایی کشور ، اینک با بیش از یک دهه فعالیت ، توانسته با گستره‌ای از کالاهای برقی متنوع با رده کیفی بالا برای هم میهنان عزیز ، تجربه‌ی خریدی لذت بخش و آسان را فراهم کند .

فروشگاه اینترنتی چراغستان با مدیریت عامل آقای احسان شفیعی  ، در طول دوره فعالیت خود بهترین و جدیدترین محصولات را به گروه کالایی خود اضافه نموده است. همچنین تیم چراغستان با رعایت سه اصل “ارسال سریع کالا” ، “تضمین بهترین قیمت” و “ضمانت اصل بودن کالاها” ، تا به امروز رضایتمندی تمامی مشتریان و همکاران عزیز را برآورده کرده است .

فروشگاه اینترنتی چراغستان تنوعی بی نظیر از وسایل نور و روشنایی از جمله لامپ ها و چراغ های ال ای دی، پروژکتورها، چراغ های سقفی توکار و روکار ، چراغ های خیابانی و سالنی و همچنین لامپ های هالوژنی را در سبد کالایی خود گنجانده است.

از دیگر فعالیت های فروشگاه اینترنتی چراغستان، توزیع سیم و کابل، چندراهی و محافظ های برق و انواع درب بازکن می باشد. که مزیت آن نسبت به دیگر فروشگاه ها و مراکز توزیع کالاهای برقی ، استفاده از برندهای متعدد و سرشناس است.

از جمله این برندها می توان به پارس شعاع توس ، بروکس، سیم و کابل مشهد و آفر الکترونیک اشاره کرد.

فقط با یکبار خرید از فروشگاه اینترنتی چراغستان ، مقایسه آسان کالاها ، انتخاب ساده و خرید آنلاین بسیار راحت را داشته باشید

همچنین جهت خرید آنلاین و تحویل بصورت اکسپرس نیز نگرانی نداشته باشید. چراغستان با داشتن تیم مجرب ارسال ، کالای شما را در کمترین زمان ممکن به آدرس مورد نظر شما ارسال خواهد کرد.

فروشگاه اینترنتی چراغستان راهی مطمئن برای خرید آنلاین کالاهای الکتریکی شما