فیلتر براساس قیمت:
دسته‌های محصولات
شرکت سازنده
بر اساس وات
رنگ بدنه

نمایش ۱ - ۱۰ کالا از ۱۰

نمایندگی یوتاب، قفل و جک برقی

در حدود یک دهه پیش یعنی در سال 1389 یوتاب فعالیت خود را در مجموعه الکتروپیک، که به جرات میتوان گفت برترین تولید کننده آیفون های تصویری در کشور است آغاز کرد .

نمایندگی یوتاب اصفهان

شروع فعالیت

شرکت یوتاب با طراحی و تولید جک پارکینگی یوتاب کار خود را آغاز نموده و پس از دوسال با گسترش فعالیت خود یعنی در سال 1392  به عنوان یک واحد مستقل تولیدکننده در زمینه تولید جک های پارکینگی و قفل های برقی یوتاب پا به عرصه صنعت گذاشته است.

گسترش و توسعه شرکت

با موفیقت‌های کسب شده شرکت یوتاب و گسترش فعالیت تولیدی و به منظور بالا بردن توان و تنوع محصولات و نیز طراحی و توسعه خود اقدام به تغییرات اساسی و مجهز کردن خود به تجهیزات پیشرفته با تکنولوژی روز نمود

چشم انداز :

این واحد تولیدی تبدیل شدن به یک برند ایرانی و رهبر بازار در محصولات تولیدی خود درصنعت ساختمان را چشم انداز خود قرار داده و با ارائه محصولات متنوع و متناسب با نیازها و سلایق مشتریان، ایجاد نامی نیک در عرصه تولید ملی و منطقه ای و با تکیه بر توانمندی و دانش کارکنان متخصص و متعهد، اتکاء بر روش های نوین مدیریتی و استفاده از فناوری های کارآمد در نظر دارد بر این مهم دست یابد .

به نحوی که در حال حاضر سازمانی مستقل در ارائه خدمات طراحی و ساخت قالب های سنبه ماتریس، دایکست و تزریق درحال فعالیت می باشد.

هم اکنون در شرکت..

طراحی و تولید سیستم های مربوط ب

ه باز و بسته نمودن انواع درب های ورودی ساختمان از قبیل قفل‌ برقی یوتاب و قفل مکانیکی ، جک های الکترومکانیکی و در راستای بالا بردن رفاه و امنیت افراد جامعه وایجاد سازمانی انتفاعی که رشد و توسعه تمامی ذینفعان اصلی و فرعی خود را مد نظر قرار داده و در این راستا تلاش میکند که با ارائه خدمات به مشتری (در جهت ارتقائ دانش آنها قبل از خرید، درهنگام خرید، نصب و پشتیبانی از محصولات سازمان بعد از نصب و گارانتی آنها) در صنعت خود پیشرو باشد (پیشرو به معنی ارائه خدمات به موقع و با کیفیت).

نمایندگان و عاملین فروش یوتاب utab

و اینک چراغستان به عنوان نمایندگی رسمی و انحصاری یوتاب در 7 استان عزیز کشورمان آماده خدمات دهی به همکاران و هم میهنان عزیزمان می‌باشد

نمایندگی انحصاری جک پارکینگی و قفل برقی یوتاب در اصفهان، خوزستان، یزد، کرمان، سیستان و بلوچستان، چهارمحال بختیاری 

دعوت به همکاری

همکاران گرامی میتوانند جهت اخذ عاملیت فروش با شماره های تماس در پایین صفحه و یا با مراجعه به صفحه ((ارتباط با ما)) از شرایط همکاری آگاه شوند.

منبع

مقایسه ( 0 مورد )